Hopp til innhold
Maxpulse
Reise til Marcialonga Bodø med Maxpulse

Foto: Preben Hunstad

Skirenn · Val di Fiemme, Italia

Reise til Marcialonga Bodø med Maxpulse

Bli med på en unik ski-reise til Marcialonga Arctic i Bodø med Maxpulse! På denne skireisen ønsker byen å vise frem det majestetiske nordlyset, Saltstraumen og ikke minst sitt pulserende uteliv.

Varighet3dager
Vanskelighetsgrad4/5
Langrenn

Om reisen

Bli med på en unik og uforglemmelig reise til Marcialonga Bodø med Maxpulse!

Rennet er en del av Ski Classic Pro Tour, så her deler du skispor med verdenseliten i langløp. Rennet direktesendes på TV i 18 land. Bodø ønsker å vise frem nordlyset, Saltstraumen og ikke minst sitt pulserende uteliv.

Arrangementet er ment å være en fest for alle, og opplevelsene vil stå i kø denne helgen.

Rennet er på 45/18 km og er flyttet ut av Bodø sentrum pga. snøsikkerhet. Arrangementet blir bynært, naturskjønt og kompakt.  Målgangen opp Junkerfjellet med Bodø sentrum i bakgrunnen blir unik i Ski Classics sammenheng. TV-produksjonen er over seg av begeistring og forventer fantastiske bilder fra rennet.

Tilbakemelding fra kunde:

"På renndagen hadde vi fantastiske forhold med skyfri himmel, fantastiske snøforhold i vakker natur.  Hotellet var helt topp, god service og høy standard på mat og rom.  Fortsett den gode jobben dere gjør med legge til rette for oss reisende"

Bli med Maxpulse på en reise til Marcialonga Bodø

Bli med på det andre Marcialonga Arctic i min flotte hjemby. Dette blir en folkefest!

Hotellet ligger perfekt plassert i Sjøgata, rett ved Hurtigrutekaia og jernbanestasjonen. Hotellet har restaurant, bar og treningsrom. Det er kort vei til alt.
Innsjekking fra kl. 15.00

08.25 Avreise Oslo Lufthavn, Gardermoen med SAS
10.00 Ankomst Bodø
10.30 ca. busstransport fra flyplassen til hotellet.
10.40 Innsjekking på Quality Hotel Ramsalt (Rommet er klart fra kl. 15.00 eller kanskje tidligere)
Hente startnummer
Møte og gjennomgang av rennet v/Trond Vegard Seivåg
Resten av dagen til egen disposisjon

07.30-10:30 Frokostbuffet

Renndag

2- retters middag på Quality Ramsalt

07.30-10:30 Frokostbuffet
12.00 Seneste utsjekking fra hotellet. Bagasjen plasseres i eget oppbevaringsrom.
13.00 Bussavgang til flyplassen
14.45 Avgang fra Bodø Lufthavn med SK 4113
16.20 Ankomst Oslo Lufthavn, Gardermoen

Dagsprogram

Dag 1

Avreisedag

08.25Avreise Oslo Lufthavn, Gardermoen med SAS
10.00Ankomst Bodø
10.30ca. busstransport fra flyplassen til hotellet.
10.40Innsjekking på Quality Hotel Ramsalt (Rommet er klart fra kl. 15.00 eller kanskje tidligere)
—Hente startnummer
—Møte og gjennomgang av rennet v/Trond Vegard Seivåg
—Resten av dagen til egen disposisjon
Dag 2

Renndag

Frokost · Middag
07.30–10.30Frokostbuffet
—Renndag
—2- retters middag på Quality Ramsalt
Dag 3

Hjemreise

Frokost
07.30–10.30Frokostbuffet
12.00Seneste utsjekking fra hotellet. Bagasjen plasseres i eget oppbevaringsrom.
13.00Bussavgang til flyplassen
14.45Avgang fra Bodø Lufthavn med SK 4113
16.20Ankomst Oslo Lufthavn, Gardermoen

Bilder

Klikk på et bilde for å bla gjennom alle.

Foto: Preben Hunstad, Metin Celep

Inkludert

  • Flybillett Oslo-Bodø t/r med SAS
  • 1 kolli innsjekket bagasje 23 kg
  • Skifrakt
  • Busstransport flyplass-hotell t/r
  • Overnatting i "delt" dobbeltrom
  • Frokostbuffet
  • 2- retters middag
  • Maxpulse reiseleder

Ikke inkludert

  • Startnummer 18 km: fra 690,-
  • Startnummer 45 km: fra 990,-
  • Enkeltromstillegg: Kr 1 500,-
  • Sjekk at du har gyldig reise- og avbestillingsforsikring.

Andre reiser du kan like

Se alle skirenn →
  • Reise til Marcialonga
    Langrenn
    • Åpen for påmelding
    SkirennVal di Fiemme, Italia

    Reise til Marcialonga

    De idylliske landsbyene ligger som perler på en snor i de italienske Dolomittene. Bli med på en magisk reise til Marcialonga!

    Nivå4/5
    28. jan. – 01. feb. 2027
    Fra
    14 995 kr
    Les merBestill
  • Reise til Vasaloppet 2027
    Langrenn
    • Åpen for påmelding
    SkirennMora, Sverige

    Reise til Vasaloppet 2027

    Bli med på en spennende reise til Vasaloppet. Rennet blir fort fulltegnet, men Maxpulse har startnummer til rennet, og pakke med buss og innkvartering.

    Nivå5/5
    5.–8. mars 2027
    Fra
    9 730 kr
    Les merBestill
  • Reise til WC Skiskyting Anterselva
    Tilskuer
    • Åpner snart
    PublikumsturAntholz, Italia

    Reise til WC Skiskyting Anterselva

    Bli med Maxpulse på reise til WC Skiskyting Anterselva og opplev en herlig folkefest hvor våre norske skiskyttere spiller hovedrollen.

    Nivå1/5
    13.–18. jan. 2027Ikke åpnet for salg ennå